Wethouder Jansenlaan 242
| Wijk: | Binnenstad |
|---|---|
| Plaats: | HARDERWIJK |
| koopsom: | € 310.000,- vrij op naam |
| Aanvaarding: | in overleg |
| Woonoppervlakte: |
98 m2
|
| Inhoud: | 303 m3 |
| Bouwjaar: | 2009 |
| Aantal kamers: | 3 |
Omschrijving
Wethouder Jansenlaan - type G - 3844 DG Harderwijk
DE ZONNESCHELP
Er zijn 57 appartementen in 9 verschillende typen met zorgmogelijkheid verrezen in gebouw "De Zonneschelp". Het parkeren geschiedt op het eigen en afgesloten terrein en is grotendeels overdekt. Voorhands zijn boven het maaiveld deels 5 en deels 9 bouwlagen gebouwd met op de begane grond een strook met commerciële ruimte(n). De locatie is door de gemeente vanwege de ligging aangeduid als "landmark". Voor architect Victor Scholvinck van Cell Studio was dit juist een extra uitdaging om naast een grote herkenbaarheid toch een prettig woongebouw te ontwerpen met een warme uitstraling.
De ligging aan de rand van hartje Harderwijk, de mogelijkheden voor het verkrijgen van zorg, alle voorzieningen binnen handbereik en lopend het stadscentrum in kunnen, maken het voor de diverse doelgroepen tot een aantrekkelijk project.
Met een knipoog naar de historie is er naar hedendaagse verlangens en wensen gebouwd aan een project met visie. Wonen en leven op niveau met de zekerheid voor later. Zoals veel schelpen uit twee delen bestaan, heeft dit project aan de Wethouder Jansenlaan ook twee kanten. Eén deel voor de instappers op de koopwoningmarkt, plan “De Zandschelp”, en een ander deel met royale appartementen waarbij de mogelijkheid wordt geboden, nu of in de toekomst, van zorg en begeleiding voor als het leven wat meer hulp behoeft “De Zonneschelp”.
Het complex.
U komt “De Zonneschelp” binnen vanaf de Wethouder Jansenlaan en er is uiteraard de mogelijkheid om op de eigen parkeerplaats op het terrein te parkeren. De lift brengt u op de etage van uw eigen appartement. Elk appartement beschikt over een royale buitenruimte met per appartement een andere zonligging. Door de bouwopzet van het complex hebben de appartementen veelal een wijds utzicht.
Type G
- Op de zonzijde van "De Zonneschelp";
- Uitzicht over het Wolderwijd mogelijk;
- Directe relatie tussen slaapkamer en badkamer;
- Eigen royaal balkon (ca. 16 m²)
- Privé parkeerplaats;
- Eigen berging in het souterrain;
- Unieke locatie nabij het historische stadshart;
- NS station op loopafstand;
- Bushalte voor het wooncomplex;
- Basispakket domotica voorbereid, uit te breiden tot 24 uur zorg- en comfortdiensten;
- Indeling aan te passen naar persoonlijke wensen;
- Gemeenschappelijke scootmobielstalling binnen;
Vanuit de appartementen op de hoogste woonlagen bestaat er natuurlijk een geweldig uitzicht op de stad, het Wolderwijd en de polder, maar ook op de Veluwe! De rust van een eigen veilige plek met daar omheen volop leven en bedrijvigheid. Nu en voor in de toekomst; wonen in “De Zonneschelp” te Harderwijk.
De prijzen zijn vanaf € 305.000,-- v.o.n. tot € 310.000,-- v.o.n. (excl. eventuele bouwrente).
VRIJE VESTIGING!!
Uiteraard zijn wij bereid u meer informatie over dit project te verstrekken. Uitgebreide brochures zijn op ons kantoor verkrijgbaar of kunnen desgewenst worden toegezonden. BRANDT Makelaars 0341- 416 426.
Zie ook www.schelpenhoek.nl en www.brandtmakelaars.nl
- Download brochure
- Plan een bezichtiging
- Informeer een vriend(in)
Plattegrond
- Download brochure
- Plan een bezichtiging
- Informeer een vriend(in)






